Kivisild ja Klettenberg alustasid viiendate kohtadega

Eile said mäletatavasti alguse nii Sopoti CSIO3* kui Moskva-Planernaya CSI3* tasemega takistussõiduvõistlused. Esimese päeva avasõitudes kogusid Rolex Rankingu punkte nii Tiit Kivisild kui Gunnar Klettenberg.

Kivisild osaleb Sopotis hobustega Calina ja Torrero ning jõudis mõlemaga eilses 145 cm kõrguste takistustega sõidus auhinnalisele kohale. Kui sõidu võitis Ukrainat esindav Björn Nagel hobusel La Bomba, siis Kivisild lõpetas Calinaga auhinnalisel viiendal ja Torreroga auhinnalisel 11.-l kohal. Jüri Sokolivski ja Felicita põhisõidu katkestasid, samas oli Sokolovski seitsmeaastase Lundback Hastakiga seitsmendal auhinnalisel kohal noorhobuste sõidus.

Planernayal samuti 145 cm kõrguste takistustega sõidus startinud Klettenberg saavutas sarnaselt Kivisildiga viienda koha, seda hobusega Bingo. Sõidu teise ossa pääses Klettenberg ka hobusega Ulrike R, tulemuseks 12.-s koht. Urmas Raag kahjuks auhindadele ei jõudnud, startis ta hobustel Poncorde ja Axel.

Sopoti võistlust saate jälgida aadressil http://en.csio.sopot.pl/?page_id=350 ning otseülekanne: http://www.swiatkoni.pl/news-display/3204.html, Planernayat aadressil http://www.equestrian.ru/events/4783?subsection=results&competid=10955