Kivisild ja Klettenberg lõpetasid viimase MK-etapi nelja karistuspunktiga

Pühapäeval, 11. detsembril, jõudsid Poolas Poznanis lõpule käesoleva hooaja Kesk-Euroopa liiga MK etapid. Eestlastest osalesid viimasel osavõistlusel Tiit Kivisild ja Gunnar Klettenberg, kes mõlemad jõudsid nii MK kui Rolex Rankingu punktidele.

Poznani võistluse Grand Prix-ks olnud meie liiga MK-etapil ei jõudnud ümberhüpetele ükski Kesk-Euroopa riikide sportlane. Ümberhüpetele pääsejaid oli vaid kolm ning GP võidu võttis sakslanna Jörne Sprehe hobusel Contifax. Liiga võidupunktid noppis üldarvestuses kiireima nelja karistuspunktiga neljas olnud poolatar Aleksandra Lusina hobusel Omar-Plus S. Tõsise panuse liiga üldvõidule tegi seegi kord Ukrainat esindav Björn Nagel, kes hobusega Quickdiamond kogus teise koha punktid GP kaheksanda koha eest. Finaalis arvesse mineva viie etapi arvestuses on esialgsetel andmeteil Nageli tulemus parim – kolm võitu ja kaks teist kohta. Nagelile järgnevad selles arvestuses Gutkauskas ja Klettenberg.

Meie sportlased Kivisild ja Klettenberg lõpetasid mõlemad nelja karistuspunktiga, saades vastavalt 6. ja 7. koha punktid, milleni viisid GP 13.-s ja 15.-s koht. Mõlemad lisasid oma Rolexi kontole 5 punkti. Kivisild võistles hobusega Cinnamon, Klettenberg hobusega Ulrike R.

Poznani viimase võistluspäeva lõpetas parkuur kõrgusel 130 cm, kus auhinnalisele viiendale kohale jõudsid Rein Pill ja Tourans. Kõik Poznani CSI3*-W võistluse tulemused on leitavad Swiatkoni aadressilt http://www.swiatkoni.pl/news-display/3826.html .