Kivisild ja Klettenberg valmistuvad MK finaaliks Euroopas

Tuleval nädalal leiab Saksamaal Leipzigis aset lõppeva MK hooaja kulminatsioon finaali näol. Eestlastest kvalifitseerusid finaali teatavasti Gunnar Klettenberg ja Tiit Kivisild.

Mõlemad sportlased annavad hobustele suurvõistluse eelset viimast lihvi Euroopas. Kui Kivisild jätkab tavapäraseid treeninguid Belgias, siis Klettenberg on koduse õhkkonna vahetanud Hollandi vastu, kus treenib meil hästi tuntud hollandlase Peter Geerinki tallis. Kivisild on Varssavi järgselt lasknud hobustel puhata, viimane vormi kontroll tehakse eeloleval nädalavahetusel läbi viidavates hüppetreeningutes. Klettenberg seevastu osales möödunud nädalal väiksemal võistlusel. Sarnaselt Kivisildiga on ka oma neljandaks MK-finaaliks valmistuval Klettenbergil nädalavahetuseks kavas tõsisem hüppetreening.

MK finaali sõidavad mehed vastavalt hobustega Cinnamon ja Ulrike R. Samas toimuva CSI3* sõitudes osaletakse Torrero ja Bingoga.

MK finaalid ei toimu Leipzigis mitte ainult takistussõidus, vaid ka koolisõidus, rakendispordis ja voltižeerimises. See on FEI ajaloos esimene kord, kui nii palju finaale peetakse koos ühe katuse all. Võistluste kodulehekülg: http://www.engarde.de/start/index.php ning samuti leiate infot siit : http://www.partner-pferd.de/en/