Kivisild ja Klettenberg Venamaal, Ellermann Tšehhis, Isok Poolas, Koppelmaa Luksemburgis

Sel nädalavahetusel võistlevad viis meie takistussõitjat rahvusvahelistel võistlustel – Kivisild ja Klettenberg Moskva oblastis, Ellermann Olomoucis Tšehhimaal, Meriel Isok Poolas Poznanis ning Kristin Johanna Koppelmaa Luksemburgis.

Kui Venemaal NEP (National Equestrian Park) nimelises ratsaspordikeskuses viiakse läbi CSI4* tasemega võistlus, siis Tšehhis on kavas Kesk-Euroopa liiga MK-etapp CSI3*-W, mis põhjaregiooni esimene. Meriel Isok stardib Poznanis CSI3* raames peetaval juuniorite turniiril, Koppelmaa Luksemburgis tasemel CSI1*. Parimaid tulemusi on seni saavutatud Venemaal ja Tšehhis. Moskva oblastis saavutasid Tiit Kivisild ja Cinnamon neljanda koha neljapäeval peetud 150 cm kõrguses ümberhüpetega parkuuris, kus Gunnar Klettenberg ja Lance S lõpetasid kaheksandatena. Sõidu võitsid Vladimir Beletsky ja Roketman. Lisaks oli Kivisild samal päeval 11. auhinnalisel kohal Sullivaniga 145 cm sõidus, mille võitis Kristaps Neretnieks hobusel Conte Bellini ning kaheksandal kohal eilses 145 cm parkuuris. Viimases saavutasid kuuenda koha Klettenberg ja Ulrike R, võitsid Natalia Simonia ja Kilar. Osaliselt on Venemaa võistluse tulemused leitavad aadressilt http://vivat-russia.levadiya.ru/ , osaliselt Ecxeli formaadis viimases uudises olevalt lingilt aadressil http://www.horse-park.ru/news/2965/

Tšehhis toimuval MK-etapil saavutas Hanno Ellermann eile hobusega Eldorado vd Zeshoek 145 cm kõrguses parkuuris seitsmenda auhinnalise koha. Teemant-tuuriks nimetatava ringi avasõidu võitis belglane Kevin Gielen hobusega Fariska. Ellermann oli auhinnalisel kohal ka noorhobuste sõidus, kus saavutas hobusega Dakar Tn viienda koha. Olomouci võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.csi-olomouc.cz/cs/index.php?pg=startkyavysledky klikkides sõnale Vysledki.