Kivisild ja Sullivan kuue takistuse neljandad, East vs West võit võistkonnale Europe

Eile hilisõhtuses Helsingi Horse Show programmis oli kaks ala, mis pakkusid põnevust eelkõige publikule. Võistkondliku East vs West nime kandnud sõidu võit läks meeskonnale Europe, kuue takistuse sõidu võitis Beletsky, kui Kivisild jagas neljandat kohta.

Kuue võistkonna osavõtul peetud 145 cm sõit läks ümberhüpetele suisa kolma tiimi vahel, kusjuures kõik kogusid viis karistuspunkti. Viimasel poolaastal väga head vormi näitav hollandlane Jur Vrieling pani oma oskused ja kogemused maksma ning tõi hobusega Esprit Ds võistkonnale nimetusega Europe esikoha. Vrielingut assisteerisid veel sakslane Marco Kutscher ja Coco II ning itaallane Luca Maria Moneta ja Quarius. Teisel kohal lõpetas võistkond World Wide (Pius Schwizer, Michael Whitaker ja Lorenzo de Luca), kolmas oli East II (Andrius Petrovas, Kristupas Petraitis, Valeriya Sokolova). Eestlastest koostatud võistkond East III langes välja, kuna Kertu Klettenberg ja Ulrike R tulemust kirja ei saanud. Kivisild ja Corsica läbis parkuuri nulliga, Gunnar Klettenberg ja Lance S ühe karistuspunktiga.

Kuue takistuse sõidus saavutas võidu venelane Vladimir Beletsky hobusega Griffone. Nende tulemuseks jäi neli karistuspunkti neljandatel ümberhüpetel. Tiit Kivisild ja Sullivan jagasid neljandat kohta nelja karistuspunktiga kolmandatel ümberhüpetel.

Täna on Helsingis kavas Lääne-Euroopa MK-etapp, kus esmakordselt karjääris asuvad starti ka Tiit Kivisild ja Cinnamon. Kletenbergid stardivad kõrgusel 145 cm. Hommikupoolses programmis on kavas rahvuslike klasside finaalid, kus Eestit esindavad Kullo Kender, Meriel Isok ja My Relander. Tulemused ja stardijärjekorrad leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/956/956zeitplanDEU.htm?style=longines .