Kivisild Poolas kolmas, Udeküll Austrias teine

Ka sellel nädalalõpul võime tuua meie lugejateni positiivseid uudiseid Euroopast.

Sellel nädalavahetusel CSI3*Poolas Leszno’s startis eestlastest vaid Tiit Kivisild. Kui neljapäeval ja reedel piirdus Tiit tagasihoidlikumate tulemustega ja maabus tulemusjärjestuses lehe keskele, siis laupäevases 150 cm parkuuris võisime juba rõõmustada. Tiit ja Cinnamon saavutasid 51 võistluspaari seast ilusa puhta sõiduga auhinnalise III koha. Kuna sõit andis punkte Rolex Rankingu tabelisse, lisandus Tiidule 40 punkti.

Lisaks eelnevale saavutas Kivisild Calinal 101 võistluspaari seas auhinnalise kuuenda koha pühapäevases 135 cm kõrguste takistustega sõidus.

Andres Udeküll võistles jätkas sellel nädalavahetusel oma võistlusturneed Austrias Linz’is CSI2* võistlustel. Nii nagu Tiidulgi, ei olnud Andresel esimestel päevadel kahjuks õnne. Ajad olid head aga ikka kippus kuskil üks latt maha kukkuma. Suurem edu saatis meie sportlast aga just täna, mil 125 cm parkuuris saavutati Calcyl’iga auhinnaline II koht ning samas sõidus Expressiga samuti auhinnaline 12. koht. Kõrgemas, 135 cm parkuuris oli samuti õnn meie poolel ning Udeküll ja Ex Calibur lõpetasid auhinnalise 4. kohaga.

Leszno võistluse täielikud tulemused leiate populaarse Poola hobulehekülje aadressilt http://www.swiatkoni.pl/news-display/2571.html , Linzi tulemused http://www.sportergebnisse.at/

Palju õnne nii sportlastele kui ka hobuseomanikele!