Klettenberg ja Bingo alustasid Tšernjahovskis kolmanda kohaga

Täna algasid Kaliningradi oblastis Tšernjahovskis CSI4* tasemega rahvusvahelised takistussõiduvõistlused, kus eestlastest osalevad Gunnar Klettenberg, Rein Pill ja Tiit Kivisild. Meie sportlaste esimese päeva parimaks sai Klettenbergi kolmas koht.

Tšernjahovski võistlusel annavad enamus sõite Rolex Rankingu punkte, nii ka õhtune 145 cm kõrguste takistustega ümberhüpetele toimunud parkuur. 49-st alustanud võistluspaarist läbis põhiparkuuri vigadeta kümme, nende hulgas ka Klettenberg ja Bingo. Viimased lõpetasid vigadeta ka ümberhüpped ja seda kolmanda ajaga lisades oma Rolexi reitingukontole 40 hinnalist punkti. Võitjana lõpetas viie aasta eest meie MK-liiga võitnud poolakas Jaroslaw Skrzyczynski hobusel Quintera, teisena leedukate esinumber Benas Gutkauskas oma tänavusel esihobusel Lascar. Pill ja Virgin kogusid 8, Kivisild ja Torrero 9 karistuspunkti.

Hommikuses puhtusele ja kiirusele peetud 145 cm kõrguses sõidus eestlased parematele kohtadele ei jõudnud. Tšernjahovski tulemused leiate huvi korral aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/626/626zeitplanDEU.htm?style=hippo .