Klettenberg ja Bingo Riders Touri sõidus kolmandad

Täna, reedel, algas Leedumaal Vazgaikiemise ratsakeskuses tänavuse Baltic Riders Touri finaaletapp, millel osaleb arvukalt Eesti takistussõitjaid. Auhinnalistele kohtadele jõuti juba esimesel võistluspäeval.

Avapäeva põhisõiduks oli Baltic Riders Touri avatud arvestusse punkte andev parkuur kõrgusel 140 cm, mille võitis kohaliktakistussõitja Darius Akelis hobusel Reilis. Teisena lõpetas kogenud ja Eestiski võistelnud poolakas Grzegorz Kubiak, kolmandana meie Gunnar klettenberg Bingol. Auhinnalistele kohtadele jõudsid veel kaheksandana Rein Pill ja Virgin Express ning kümnendana Tiit Kivisild ja Cinnamon.

Põhisõidule eelnenud 130 cm kõrguste takistustega sõidus jõudis viiendale kohale Andres Udeküll hobusel Opaal. Calcyliga Udeküll kukkus õnnetult ja seetõttu järgnevates võistlusklassides ei osalenud. Tugev põrutus hakkas uudise kirjutamise ajaks järgi andma ning ratsanik loodab homme jällegi sadulas olla.

Hommikut alustasid Vazgaikiemises noored ja juuniorid. Viimaste sõidus saavutas kolmanda koha tuuri oma arvestuse liider Susan Kaleta hobusel Aga Flamenco von Feight, kaheksandal auhinnalisel kohal oli Catlyn Resto Londoniga. Vazgaikiemise võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.equestrian.lt/varzybu-rezultatai .