Klettenberg ja Bingo Varssavi Grand Prix neljandad

Täna oli Varssavis MK liiga arvestuse sõitudes paus, päeva põhiliseks sündmuseks sai 150 cm kõrguste takistustega võitjate vooruga Varssavi Grand Prix.

Head minekut näitasid Gunnar Klettenberg ja Bingo, kes võitjate voorus kogutud nelja karistuspunktiga lõpetasid igati korralikul neljandal kohal. Võitis avavoorus küll ühe karistuspunkti saanud, kuid oma alagrupi parimana võitjate vooru jõudnud ja selle vigadeta läbinud lätlane Andis Varna oma põhihobuseks kujunenud Marmorsil. Rolexi punktidele jõudsid eestlastest veel 13. kohaga Tiit Kivisild ja Torrero, 15. kohaga Rein Pill ja Calina ning 16. Hanno Ellermann ja Lonesome. Meie võistluspaaride avavooru tulemus oli vastavalt neli, kuus ja kaheksa karistuspunkti.

Korralikud tulemused tulid eestlastele hommikusteski sõitudes. Urmas Raag ja Laguna lõpetasid teisena Väikese Ringi puhtusele ja kiirusele peetud sõidus, Grete Barake ja O. Hot Chocolate olid tulemusega 64.900% neljandad MK arvestuse Kür-is.

Õhtuses programmis osalevad meie sportlased veel hüppevõimsuses. Varssavi tulemused on endiselt leitavad aadressilt http://warsawhorsedays.com/?page_id=159 . Homme hoidkem pöidlad pihus MK otsustavaks sõiduks.