Klettenberg ja Bingo viiendad ka reedeses Rolexi sõidus

Eile, reedel, jätkusid rahvusvahelised võistlused nii Planernayal kui Sopotis. Kivisild ja Sokolovski lasksid põhihobustel puhata, Raag ja Klettenberg võtsid mõõtu Venemaa ja Baltikumi paremikuga.

Venemaal osalesid meie võistluspaarid vaid õhtuses 150 cm kõrguste takistustega puhtus-kiirus parkuuris, kus järjekordselt jagati Rolex Rankingu punkte. Sarnaselt eelmise päevaga, võitis ka reedel venelaste esinumber, maailma esisajasse kuuluv Vladimir Tuganov hobusel Amarok. Sarnane neljapäevasega oli ka Gunnar Klettenbergi ja Bingo viies koht, mis seekord teeniti nelja karistuspunktiga. Puhtaid sooritusi oli vaid kolm – lisaks mainitud Tuganovile veel möödunud nädalavahetusel Ruilaski võistelnud leedukas Andrius Petrovas hobustel Valentijn ja Van Helsing.

Sopoti reedeseks peaalaks oli Rahvuste Karika sõit, mille võitis valdavalt Lääne-Euroopas sündinud sportlastest koosnev Ukraina koondis. Teise koha pälvisid prantslased, kolmanda rootslased. Korraldajad poolakad lõpetasid kaheksandal auhinnalisel kohal.

Tulemuste huvilistele kordame siinkohal võistluste lehekülgi. Sopot http://en.csio.sopot.pl/?page_id=350 , Planernaya http://www.equestrian.ru/events/4783?subsection=results&competid=10958 .