Klettenbergid ja Rein Pill alustasid eile võistlemist Poolas Lublinis

Sellel nädalavahetusel toimub Poolas Lublinis sealse rahvusvahelise Cavaliada tuuri teine etapp, mille tasemeks CSI2*. Eestit esindavad rahvusvahelisel võistlusel Gunnar ja Kertu Klettenbergid ning Rein Pill.

Eilse avapäeva põhisõiduks Lublinis oli 140cm kõrguste takistustega puhtusele ja kiirusele peetud parkuur, kus kolmikvõidu võtsid poolakad. Parima tulemuse sõitsid välja Grzegorz Psiuk ja Ares. Neljandale kohale platseerus meilgi tuntud enelane Vladimir Beletsky hobusega Rocketman, viienda ja kuuenda koha hõivasid noored Leedu vennad Petraitised, kui Kristupas ja Lordano kohaks märgiti viies, Matase ja Soli Deo Glorija kohaks kuues. Eesti parima tulemuse tegi selles sõidus Gunnar Klettenberg, kes hobusega Bettebalia oli puhta soorituse juures auhinnalisel 13. kohal. Gunnar ja Lance S kogusid neli, Kertu ja Toscana kaheksa ning Rein Pill ja A Brok kaksteist karistuspunkti.

Pill ning A Brok osalesid ka õhtuses hüppevõimsuses, kus pärast esimesi edukaid ümberhüppeid loobusid, rahuldudes kuuenda kohaga. Kahefaasilises 130cm kõrguses sõidus lõpetas Gunnar Trafficuga ühe karistuspunktiga esimeses faasis, Pilli ja Zwingdoci tulemuseks jäi 9 esimeses faasis. Selle sõidu kolmas oli Kristupas Petraitis hobusega Barichela, neljas venelanna Valeria Sokolova hobusega Domien. Sokolovale kuuluva Domieniga võistles muide leedukas Valdemaras Žukauskas mullustel Maailmamängudel. Kõrgusel 120c osales meie takistussõitjatest vaid Kertu Klettenberg hobusega Bingo. Tulemuseks ji kaheksa karistuspunkti.

Lublini võistluse tulemused leiate aadressilt https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/321