Klettenbergidelt eile Celjes mitu puhast sooritust

Eile Sloveenias Celjes alanud rahvusvahelisel CSI2* tasemega takistussõiduvõistlusel tegid eile nii Gunnar kui Kertu Klettenberg puhtaid sooritusi, Gunnar jõudis ka auhinnalisele kohale.

Reedeseks põhisõiduks oli Celjes 140 cm kõrguste takistustega parkuur, kus osalejaid oli 91. Arvestatav edu saatis sakslast Andreas Brennerit, kes võitis sõidu hobusega Trebox Acorada ning oli kolmas hobusega Cronos 17. Teise koha suutis sakslase ees võtta Tšehhi esinumber Ales Opatrny hobusel Siena. Gunnar Klettenberg ja Lance S tegid puhta sõidu, lõpetades 15.-l auhinnalisel kohal. Kertu Klettenberg ja Ulrike S olid samuti puhtad, kuid aeglane sõit andis 30. koha.

Vigadeta sõidud tegid Klettenbergid ka noorhobuste sõidus, kus Kertu lõpetas hobusega Figaro Z 13., Gunnar Bettebaliaga 15. kohal ja Trafficuga 30. kohal. Noori hobuseid on Celjes stardis 55.

Celje võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.fei2013.konji-celje.si/index.php?lang=en, kust leiate lingi pealkirjaga Starts and Results. Võistlusest on võimalik näha ka otseülekannet, lingi millele leiate aadressilt http://www.horses-celje.com/?lang=en&option=first_page .