Kodumaal peetakse nädalavahetusel kuus võistlust

Algav nädalavahetus on jällegi rikas ka kodumaiste võistluste poolest. Erinevate korraldajate poolt viiakse läbi kuus võistlust.

Kõrgeimal tasemel võistlevad koolisõitjad, kes kogunevad laupäeval Niitväljal ning viivad läbi ERL-i koolisõidu suvise karikasarja kolmanda etapi. ERL-i Rakendispordi Karikasari jätkub aga pühapäeval Pärnumaal Reius. Rakendisportlastel on sarnaselt koolisõitjatega kavas kolmas etapp.

Pärnumaal on pühapäeval kavas teinegi võistlus. Nii umbes 20 kilomeetrit Reiust, Seljametsas, võistlevad takistussõitjad. Kavas on arvult teine Seljametsa Karikas, mille raames viiakse läbi Pärnumaa Meistrivõistlused takistussõidus. Takistussõitjatele on lisaks Seljametsale kavas kaks võistlust ka laupäeval ja üks pühapäeval ning kõik kuuluvad regionaalsetesse karikasarjadesse. Järjekordne etapp Saarte Karikasarjas viiakse läbi Saaremaal Kõljalas, Tartumaal Pärna talus saab alguse Tarumaa Noorte Suvekarikas takistussõidus. Teatavasti on Tartumaal käimas ka samanimeline koolisõidusari. Pühapäeval jätkub Veskimetsa RatsakeskusesTallinna RSK karikasari laste ringi kolmanda etapiga.

Võistlusi ja kaasaelamist jagub kõikidele. Hobumaailm hoiab traditsiooniliselt oma lugejaid kursis.