Kodumaine kolmevõistlushooaeg jätkus Kosel

Ühispilt Koselt. Foto: Elin Jalakas

Koduse hooaja teine kolmevõistlus peeti möödunud nädalavahetusel Kosel. Kuigi võistlus oli rahvuslik, lisasid rahvusvahelist mekki põhjanaabrid Soomest ning üle pika aja oli rõõm näha ka Leedu kolmevõistlejaid. Lisaks oli rajameistri ametis meile juba teada tuntud rootslane Lars Christensson, kes koostöös meie oma rajameistrite Ants Sähka ja Raul Kaunaga panid üles rajad klassidele CCN70, CCN90 ja CCN1*.

Kokku tehti 69 starti, millest suurem osa jaotus klasside CCN70 ja CCN90 vahel, 1* tasemel startis üheksa paari.

CCN70 tasemel vormistas võidu oma nimele Liina Härma (RSK Ruttar) Laredol, saavutades selle 26.1 karistuspunktiga.  Teisena lõpetasid Carmen Peussa (Märjamaa SK) ja Corda (27.4 kp), kolmandad Valeria Sotnitsenko (Tondi RSK) Vis Vitalisel (27, 4kp), neljandad Heleriin Lopp (Saaremaa RSK) ja Izolanda (28.3kp), viiendad Laura-Ly Vaarend (Tartu Kalevi RK) ja Trikk (29.8kp), 6. Terje Albin (RK Ruila Tall) – Dakar-B (30.1kp), 7. Heleri Olev (ESHKS) – Turbo (31.4kp), 8. Saara Arm (Suuresti RSK) – Tullamore (32.1kp), 9. Liisi Vesper (Tondi RSK) – Micastro de Polli (32.6kp), 10. Jete Liisa Moor (Tartu Kalevi RK) – Cadmium (32.9kp).

CCN90 klassis võitis Tondi RSK sportlane Maris Kangur hobusel Claudius 30.0 karistuspunktiga, teiseks tuli Leenu Sarapuu (MTÜ Hiiumaa RSK) Nanoul (30.8 kp), kolmandad olid Kristiina Kirsipuu (Pärna RSK) ja Compliment (32.6kp), neljandad Eliise Leedmaa (Tartu Kalevi RK) ja Carraya (32.7kp), viiendad Angelika Lott (ESHKS) ja Gameelia (35.5kp) ning kuuendad Meribel Suurpere (Tartu Kalevi RK) ja Armstrong (35.9kp).

CCN1* klassi esikolmik püsis võistluse algusest peale sama, võidu vormistas oma nimele ainukesena krossriaja normiajas läbinud Erkki Hõim (Tartu Kalevi RK) Ally Nightingalel tulemusega 27.7kp. Teisena lõpetasid Kaire Kalm (ESHKS) ja Cavalier 35.2kp ning kolmandad olid Jennifer Žukova (Tondi RSK) ja Phenomenon – 36.6kp.

Aitäh korraldajale, kõigile ametnikele ja abilistele – üks tore kolmevõistlus jälle peetud!

Kohtumiseni Niitväljal!

Kõik võistluste tulemused on leitavad SIIT.