Kolmekordne olümpiavõitja Charlotte Dujardin naaseb rahvusvahelisele võistlusareenile

Aastaid imelise Valegroga hulga tiitleid võitnud ja maailmarekordeid püstitanud Briti koolisõitja Charlotte Dujandin naaseb tänavusel London Olympia Horse Show`l rahvusvahelisse võistluskarusselli.


 
Mäletatavasti oli möödunud aastal just Londoni show koht, kus Charlotte saatis oma eduka pikaaegse partneri Valegro väljateenitud puhkusele. Pärast seda ei ole superstaari rahvusvahelisel areenil võistlemas nähtud, kuid loomulikult ei ole Charlotte treenimist ja võistlemist lõpetanud, vaid on suunanud vahepealse aja oma uute talentide arendamisele. Tänavusel Londoni showl astub Dujardin üles uue lootusega, kelleks 8aastane hannoveri mära Mount St. John Freestyle, kellega loodetakse tuleval aastal saavutada korralik Grand Prix tase ning kvalifitseeruda sügisel toimuvatele Maailmamängudele. Paar on eelnevalt osalenud mitmetel Briti rahvuslikel võistlustel, seal hulgas riiklikel meistrivõistlustel.

 

Charlotte on öelnud meediale, et on väga elevil võimalusest startida Londonis oma uue märaga: "Mul on Olympiast palju häid mälestusi, kui 2014.a. purustasime Valegroga kaks maailmarekordit ja mullu saatsin ta pensionile.Atmosfär Grand Hall`is on alati elektrit täis ja see on talle (toim. Mount St John Freestyle) kindlasti hea kogemus."