Kolmekümnenda Luunja Karika viis koju Andrus Kallaste

Nädalavahetusel Tartumaal Luunjas peetud takistussõiduvõistluste põhisõidu, milleks oli Luunja Karikas ehk ümberhüpetega parkuur kõrgusel kuni 145 cm, võitsid võistlustel erakordset edu näidanud Andrus Kallaste ja Opaal. Võistluspaar läbis ka ainsana ümberhüpped karistuspunktideta.

Teise koha saavutasid Dainis Ozols ja Landors Lätist, teine kahest ümberhüpetele pääsenud sportlasest, kes katkestas peale esimest takistust, andes seega võidu Luunja võistluste säravaimatele staaridele – Kallastele ja Opaalile. Sõidu kolmanda poodiumikoha hõivasid Urmas Raag ja Laguna vd Roshove, olles seega esikolmikust ainsad, kes ümberhüpetele ei pääsenud.

Tänases eelviimases sõidus, ümberhüpetega parkuuris kõrgusel kuni 125 cm, saavutas kaksikvõidu Paul Argus, tulles hobusega Arseen esimeseks ja ratsuga Lenox teiseks. Kolmanda tulemuse saavutasid sarnaselt Argusega mõlemad osavõistlused puhtalt läbinud Maarja-Liisa Lill ja Pärn, kes jäid ümberhüpetes esimese koha võistluspaarile alla vähem kui kaks sekundit.

Kõik võistluspäeva tulemused kajastatakse peagi Hobumaailm.ee rubriigis „Kalender“.

Mailis Timmi