Kolmevõistleja Michael Jung võitis Kronebrgis takistussõidu Grand Prix

Ajal, mil põhjapoolkera kolmevõistlejad valdavalt puhkavad, harrastab selle ala maailma esinumber Michael Jung takistussõitu, kus teda saadab arvestatav edu – möödunud pühapäeval võitis tippkolmevõistleja Madalmaades Kronebergis CSI2* taseme Grand Prix.
 


Seda, et Michael Jung on tugev ka takistussõitjana, oleme oma lugejatele kirjutanud ennegi, kui oma ala maailma esinumber saavutas mitmeid auhinnalisi kohtumist CSI4* ja 5* tasemega võistlustel. Möödunud nädalavahetusel osales Jung CSI2* tasemega takistussõiduvõistlusel Madalmaades Kronebergis, kus saavutas 11 paari ümberhüpetel Grand Prix võidu hobusega fischerSolution. Grand Prix kuues koht kuulus muide tuntud Rootsi "professor" Bengtssonile (Rolf-Göran) hobusega Crunch 3. Tuntud nimedest osalesid veel Steve Guerdat, Leopold van Asten, Eric van der Vleuten, Emanuele Gaudiano, Bassem Mohammed ja meil hästi tuntud Vladimir Beletsky.
 


Kõik Kronebergi tulemused leiate siit http://online.equipe.com/en/competitions/22669


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23