Kolmevõistlejad avavad hooaja Tartu Linna Meistrivõistlustega kahevõistluses Saksa Ratsakoolis

Kolmevõistlejad avavad oma ratsahooaja juba eeloleval laupäeval Saksa Ratsakoolis, Sirgu külas, kus jagatakse Tartu Linna meistrimedaleid juunioride/noorte ja seenioride kahevõistluses.

Võistlus toimub kolmel erineval raskusel. Kell 10.00 hommikul alustavad koolisõiduga kõige väiksema, avatud klassi võistlejad, kes võtavad mõõtu skeemis A1 ning parkuuris kõrgusega kuni 85 cm. Kell 13.00 on stardijärjekord juunioride ja noorte käes, kes võistlevad skeemi CIC1* ja parkuuri kõrgusega 105 cm koondarvestuses. Kell 15.00 paiku alustavad seeniorid, kellel tuleb parimate selgitamiseks võistleda skeemis tasemel CIC1* ja parkuuris kõrgusega kuni 115 cm. Kell 17.00 loodavad korraldajad alustada takistussõitudega.

Etteruttavalt võib öelda, et võistlusel osalevad mitmed Eesti meistrid ning konkurents tundub tulevat igati korralik ja tiitlivõistlustele kohane. Võistlusteks on registreerinud mitmekordne Eesti meister Erkki Hõim, 2012. a meistrivõistluste esikolmikust osaleb lausa kaks võistlejat- Siret Saks ja Vilvi Laanet ning juunioride/noorte arvestuses suurte kogemustepagasiga noorsportlane Juula Reinumägi.

Käesoleval hetkel on võistlusteks registreerinud rohkem kui 40 võistluspaari, kes omavahel hakkavad konkureerima Tartu linna meistrimedalite eest. Üritus on pealtvaatajatele tasuta ning avatud on Lõuna-Eesti parim ratsakohvik!

Liivimaa RK