Kolmevõistlejad edukad Poola LOTTO Baborówko Horse Sale Showl

Erkki Hõim & Ally Nightingale möödunud Kose võistlusel. Foto: Elin Jalakas

Möödunud nädalavahetusel toimus traditsiooniline LOTTO Baborówko Horse Sale Show, kuhu sõitsid võistlema ka kolm meie kolmevõistlejat, kokku viiel hobusel.

Silmapaistvaima tulemuse sõitsid välja rahvuslikus CNC1* klassis, kus startis kokku 36 paari – Erkki Hõim (Tartu Kalevi RK) hobusel Ally Nightingale, kes avaala järgselt asetusid kolmandaks, ent puhta takistussõidu ning krossiga suutsid klassi ära võita. Võiduskooriks konkurentide ees seekord 31,5 karistuspunkti. Palju õnne!

Tubli tulemuse tegi ka tänavune harrastajate meister Carmen Peussa (Märjamaa SK) hobusel Corda, kes startisid rahvuslikus CNC90 klassis ning saavutasid viienda auhinnalise koha, lõpptulemusega 40,6 kp 16 osaleja seas.

Starte tehti ka rahvusvahelises seltskonnas. 53 osalejaga CCI2*-S klassis startis Erkki Hõim hobusel Roleks ning saavutas 48,3 kp-ga 26. koha.

37 osalejaga CCI3*-S klassis oli Erkki ja Aspirini lõpptulemuseks 62,7 kp ja sellega teenitud 22. koht. Jaagup Kallas (Saare RK) ja Olli Royali lõpptulemuseks aga 81,2 kp ning 30. koht.

 

Kõik võistluste tulemused: https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents2/tour/639