Kolmevõistlejad vahetasid hetkeks hobused libedamate sõiduvahendite vastu

Et krossirajad on lumme mattunud, sai kolmevõistluse e-mail-listi kaudu õhku visatud idee minna Otepää kanti mägedele suusatama. Nii koguneski teatav osa sõbralikust kolmevõistluse taustaga seltskonnast ühiselt kaheks päevaks aega veetma , et aktiivselt puhata ja samas arutada õhtul praksuva kamina ees ka aktuaalseid kolmevõistlusega seotud teemasid.

 
Kas hooaja alguse või lubatud -20 külmakraadi tõttu oli rahvast vähe ning tõstukijärjekordi, mis Kuutseka lahutamatuks osaks on saanud, pratiliselt polnud.
Autosse toppisid ennast Grethe Aikevitsius, Heleri Heinrand ja  Dagmar Ainsoo
 
Tegemist jagus kõigile: Ain demonstreeris elegantseid serpantiine (milleks oli ruumi märksa rohkem kui 60 m), Merle katsus poolvoldid ümmargusemaks saada, Joosep avastas uusi radasid ning Grethe, Heleri ja Dagmar tegid tasakaaluharjutusi ja lihvisid hüppetehnikat.
Munakal puhkavad jalgu Merle, Ain, Joosep, Grethe.
 
Teel ööbimiskohta proovis vapram osa seltskonnast tehnilise delegaadi turvalisel juhtimisel öist džiibiskijöringut.
Jeepskijöringuks valmistuvad Heleri, Grethe, Dagmar.
 
Õhtul saunas ei saadud muidugi ei üle ega ümber kolmevõistluse teemadest ja kui tekkis kartus, et arutelu läheb liiga tuliseks, oli võimalik peale saunalaval käimist end jääaugus jahutada.
 
Järgmisel päeval vaatasime üle ka Munamäe, kuid sportlased leidisid, et Kuutseka rajameistri meisterdatud nõlvad on mitmekesisemad ning pinnas parem.
 
 
 -20, muide, jäi tulemata nagu ka maailmalõpp.
 
Lumist aastavahetust kõigile! Ja kohtumiseni hooaja esimesel kolmevõistlusel Kurtnas!