Kolmevõistlejad võistlevad sel nädalal Valgevenes Ratomkal ja kodumaal Ecu Tallides

Esimene trenn võistluspaigas. Vasakult: Anni Liis Hoop ja Zinga Zanga, Jaagup Kallas ja Aspirin ning Kaire Kalm ja B Cavalier. Foto: erakogu

Saabuval nädalavahetusel leiab Valgevenes, Ratomka suurejoonelises ratsakeskuses aset rahvusvaheline kolmevõistlus. Rahvusvahelise tasemega kolmevõistlusel on kavas klassid CCI1*, CIC2*/CCI2* ja CIC3*/CCI3*, millest esimeses, nö pikas ühes tähes on osa võtmas kolm meie sportlast: Jaagup Kallas hobusel Aspirin, Anni Liis Hoop hobusel Zinga Zanga ning Kaire Kalm hobusel B Cavalier.

Teisipäeva õhtul oma teekonda alustanud eestlaste punt jõudis vaatamata pikkadele ootetundidele piiril (kokku 7,5 tundi)  kolmapäeva õhtupoolikult õnnelikult võistluspaika. Kohe samal õhtul tehti ka väike treening hobustega ning tutvuti võistluspaigaga. Täna, neljapäeval toimub hobustel esimene vet-check ning reedel alustatakse koolisõiduga. Kohapealne ilm on sarnaselt Eestile väga kuum, kuid Jaagupi sõnutsi on nädalavahetusel lootust veidi jahenemisele.

Igatahes soovime omalt poolt kõigile asjaosalistele palju edu ning hoiame pöidlaid, et kõik alad õnnestuksid!

Vaade suurele takistussõiduväljakule. Foto: Jaagup Kallas
Tall, kuhu meie võistlejate hobused võistlusperioodil majutatud on. Foto: Jaagup Kallas
Osa krossiväljakust. Foto: Jaagup Kallas

CCI1* masterlisti leiab siit

Võistluste täisprogramm (vene keeles) leitav siit

Tuleval nädalavahetusel selgub Eestis Ponide Meister Kolmevõistluses

28.-29. juuli toimub Tartumaal, Ecu Kolmevõistlus Eesti Meistrivõistlused Kolmevõistluses Poniratsanikele. Ecusse on hetkel end kahe klassi (CNC70 ja CNC90) peale üles andnud 38 võistluspaari, millest ühtlasi tasemel CNC90 läheb ponide meistritiitlit püüdma viis võistluspaari.

Võistluste juhend ning jooksvad tulemused ilmuvad ratsanetti.