Kolmevõistlejaid võis sel nädalavahetusel kohata Olustveres

Gloria ja Laura takistust võõpamas. Foto: Elin Jalakas

Möödunud nädalavahetusel kogunes kamp kolmevõistluse entusiaste jällegi Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli territooriumil, et teha ettevalmistusi juulikuiseks rahvusvaheliseks kolmevõistluseks.

Võib öelda, et selliste töökate koosviibimiste algus sai tehtud juba märtsikuise koolituse raames, kui Eestit külastas kolmevõistluse krossitakistuste disainer Peter Wilson Šotimaalt. Ka sel nädalavahetusel said mitmed tol korral valminud takistused värske värvikihiga kaetud.

Muidugi oli tõkkeid mida värvida veelgi, sest pea iga nädalaselt on kohapeal käinud ka antud võistluste rajameister Mikk Nõmm ning väga tugeva panuse on andnud kohalik mees Kaupo Suviste, kelle kätetööna on valmis saanud tubli arv takistusi.

Ära sai tehtud meeletu kogus tööd ning siinkohal saabki tänada töökat meeskonda, kelle hulka kuulusid seekord Mikk Nõmm, Raul Kauna, Ranno Vatsk, Ain Unt, Ants Sähka, Laura Liivamägi, Gloria Vimberg, Madli Murel, Kaire Kalm ja Hans Vimberg.

Veel suuremad tänud lähevad Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolile, ettevõtetele Janere OÜ ja Saku Õlletehas AS, kes kõik meie ettevõtmist abistavad!

Väike meenutus möödunud nädalale ka videokujul:

  [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=8X-e6PCyCBQ[/embedyt]