Kolmevõistlejatele tublid tulemused ka Sopot Horse Trials Spring Tour II võistluselt

Aive Mihkelson ja Acamar Sopoti krossil. Foto: Equi Design Photography (Facebook)

Läbi on saanud ka teine kolmevõistluse nädalavahetus Poolas Sopotis, kus Spring Tour II raames võeti jällegi osa nii rahvusvahelistest kui ka rahvuslikest võistlusest.

Rahvusvahelisel tasemel startisid CCI2*-S klassis Maris Kangur (Tondi RSK) ja Al Pacino. 29 võistleja seas saavutati 24. koht tulemusega 57,2 kp.

CCI3*-S klassis astusid üles Kaire Kalm (ESHKS) ja Cavalier ning Erkki Hõim (Tartu Kalevi RK) hobustel Roleks ja Ally Nightingale. Väga tugevalt alustas Kaire Cavalieril, kui skeemis väljasõidetud 70% asetas nad enne teist ala esikümnesse. Erkki Roleksil ratsastas tulemuseks 61,3% ning Ally Nightingalega 61,2%, mis andis avaala järel tulemuseks vastavalt 28 ja 29 positsiooni. Teise alana läbiti laupäeval takistussõit. Kaire ja Cavalier eksisid parkuuris kahel takistusel ning nii koguti skoorile juurde 10,4 kp. Erkkil tuli mõlema hobusega parkuuris sisse vaid üks eksimus. Puhaste krossidega suudeti lõpuks välja teenida 15. koht Kairele ja Cavalierile tulemusega 40,4 kp ning 18-19 koht Erkkile Roleksil (42,7 kp) ja Ally Nightingalel (42,8 kp). Võistlejaid klassis oli kokku 36.

Tublid tulemused ka rahvuslikest klassidest.

CNC100 klassis startis sel nädalavahetusel 40 osalise seas kolm paari. Auhinnalise seitsmenda koha teenisid siin välja harrastaja Aive Mihkelson (Tondi RSK) ja Acamar tulemusega 31,9 kp. Üheteistkümnendad olid Hanna Kristin Ojaveer (Tartu Kalevi RK) ja Queen A tulemusega 33,4 kp ning 23. kohalt leiame Katriin Silla (Nõo RSK) ja Armstrongi tulemusega 42,4 kp.

Rahvuslikus CNC1*-Intro klassis oli eestlastest osavõtjaid lausa seitse. Parima tulemuse siin klassis tegid Mari Talinurm (RK Ruila Tall) ja Calvin, saavutades 31,7 karistuspunktiga üheksanda koha. Üheteistkümnendad olid Camille Mahoni (SA Tallinna Ratsaspordikool) ja Orlymeja (33,7 kp). 14. kohale tulid Ann Öpik (Nõo RSK) ja Warlock (38,6 kp), 23. kohale Jennifer Žukova (Tondi RSK) Phenomenonil (46,5 kp), 27-28 kohal olid Eliise Leedmaa (Vändra RSK) ja Carraya (47,8 kp) ja Katriin Sild (Nõo RSK) Zinga Zangal (48,6 kp) ning 40. kohalt leiame veel ka Viktooria Vesingi (Hiiumaa RSK) ja Freestyle Beybe (72,9 kp).

Käesoleval nädalavahetusel algab kolmevõistluse hooaeg ka Eestis, kui Kosel võetakse mõõtu kolmes võistlusklassis – CCN70, CCN90 ja CCN1*. Kõik kaasa elama!

 

Kõik Sopot Horse Trials Spring Tour II tulemused leitavad siit.