Kolmevõistlusametnikke tuleb koolitama Euroopa tipptaseme rajameister ja tehniline delegaat Marcin Konarski

Rahvusvaheline Ratsaspordi Liit pöörab ühe rohkem tähelepanu kolmevõistlusametnike haridusele, sama suunda püüame hoida kohalikul tasandil meie rahvuslike ametnikega. Novembrikuu alguses, 2.-3. novembril, on meie kolmevõistluse kohtunikel, rajameistritel ning tehnilistel delegaatidel erakordne võimalus kuulata Euroopa ühe enim praktiseeriva rajameistri ning tehnilise delegaadi Marcin Konarski teoreetilisi ja praktilisi nõuandeid. Seminar, mis muuhulgas täidab kohalikele ametnikele värskenduskursuse funktsiooni, toimub tuntud kolmevõistlusentusiasti Ats Kalju Kipi Puhkemajas. Seminari praktiline pool viiakse läbi samas asuval Eesti värskeimal krossirajal.

Marcin Konarski on eelkõige tuntud Poolas asuva Strzegomi võistluskomleksi asutaja ning omanikuna. Kompleksis viiakse aastas läbi viis kuni kuus suuremahulist rahvusvahelist kolmevõistlust, kus osalejate arv ei kipu jääma alla 400. Kahe aasta eest võõrustas Strzegom kolmevõistluse Euroopa Meistrivõistluseid, tänavu peeti samas Euroopa Meistrivõistlused poniklassi takistus- ja koolisõidus, samuti kolmevõistluses.

Seminarile on oodatud nii praegused kui tulevased kolmevõistlusametnikud, kindlasti ka muud kolmevõistlushuvilised. Seminari juhendi leiate SIIT