Kolmevõistluse eliitsari FEI Classics hooaeg leiab lahenduse sel nädalal Burghley`s

Kolmevõistluse eliitsarja FEI Classics järjekordne hooaeg leiab lõpplahenduse eeloleval nädalavahetusel Suurbritannias Burghley`s selase CCI4* võistluse raames, kus selgitatakse kohad alates teisest. Sarja on võitnud Burghley`s mitte osalev sakslanna Ingrid Klimke.

Suurbritannia on suure kolmevõistluse keskpunktiks kaks nädalat järjest, kuna homme saab alguse FEI Classics hooaja viimane etapp Burghley`s, tuleval nädalal selgitatakse Blair Castle`s Euroopa meister. Ingrid Klimke, kes sellel hooajal kaks FEI Classics etappi võitnud (Pau ja Luhmühlen) ja olnud korra teine (Badminton), on endale juba 42 punktiga võidu taganud, mistõttu ei osale ja paneb põhitähelepanu Euroopa tiitlivõistlustele. Küll aga näeb publik heitlust teisest kuni viienda kohani, millele on ette nähtud arvestatavad rahalised auhinnad.

Teist kohta hoiab hetkel Oümpiavõitja, Maailmameistri ja Euroopa Meistri tiitleid omav sakslane Michael Jung, kes muide Burghley`s seni ühtegi võitu saavutanud ei ole. Suurmeister asub seekord starti oma kahel põhihobusel FisherRoscana FST ja La Biosthetique Sam. Kolmandal positsioonil on korduvalt FEI Classsics sarja võitnud William Fox-Pitt, kes muuhulgas võitnud ka kuuel korral Burghley`s. Fox-Pitt jätab põhihobuse Bay My Hero "euroopakateks" ja asub Burghley`s võistlustulle hobusega Fernhill Pimms.

Võistlus saab tulema põnev, rohkem infot leiate aadressilt http://www.burghley-horse.co.uk/