Kolmevõistluse FEI Solidarity projekti esimene treeninglaager peeti Koordis (VIDEO)

Möödunud nädalavahetusel kohtusid kolmevõistlushuvilised Koordi Tallides toimunud hooaja esimeses treeninglaagris, mis juba teist aastat järjest sai peetud jaanuarikuus Kesk-Eestis.

 


Täpselt aasta tagasi algas esimese laagriga Koordis ühtlasi ka FEI Solidarity projekt, mille üldiseks eesmärgiks on avardada juunior-, noorsportlaste ja poniratsanike võimalusi. Tore on tõdeda, et tänu projektile on meie noortel suuremad võimalused kolmevõistluses oma eesmärke püstitada. Kuna aastaga on palju muutunud, lisandunud on uusi juuniorklassi kolmevõistlejaid ning meie noored sportlased on saanud ka uusi ja paremaid hobuseid.

 

   Anni-Liis Hoop ja Zinga Zanga Annikese trennis ratsastamas.

 

Kohale tuldi Koordisse erinevatest Eestimaa nurkadest ning üheskoos sai kahel päeval enda sõiduoskusi lihvida kõigil kolmel alal. Kokku võttis laagrist osa 17 paari, kelle seas oli nii noori, poniratsanikke kui ka harrastajaid.

 

 
Harrastussportlane Gloria Vimberg Feryment JJS-ga krossitrennis.

 

Jaanuarikuule kohaselt algasid kargel laupäeva hommikul ratsastustrennid Annike Lavinguga, hiljem õhtupoolikul jätkusid hüppetreeningud Rein Pilli juhtimisel. Meeleolukas pikk laupäev sai lõpu alles hilja õhtul, kui maneeži pandi üles krossitakistused, mida siis kõik paarid laagri teisel päeval Raul Kauna trennis hüpata said.

 


10.-11. veebruaril on FEI Solidarity projekti raames Kurtna Ratsakeskuses toimumas juba teine treeninglaager, sedapuhku välistreeneri Lars Christenssoniga. Sarnaselt meie omadele treeneritele hindab ka Lars individuaalselt iga noorsportlast ja tema arengut, arutatakse läbi treeningplaanid, et hobused ja ratsanikud saaksid optimaalse ettevalmistuse enne Põhjamaade Mänge.

 

 
Vahepealsel ajal ei pidanud paljuks ka kohale tulnud kolmevõistlussõbrad külmakraadides suveks ettevalmistusi teha, seda siis eeskätt krossitõkete ehitamise näol.


Kokkuvõtvalt võib öelda, et avalaagri korraldamise võib igati õnnestunuks lugeda. On hea meel, et oli palju osalisi ning siinkohal täname ka Koordi Tallide peret meid enda juures võõrustamast!

 

Vaadake ka kokkuvõtvat videoklippi:

 

 


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23