Kolmevõistluse Rahvuste Karikas on jäänud veel vaid finaalvõistlus

Möödunud nädalavahetusel peeti Belgias Waregemis eelviimane tänavuse hooaja kolmevõistluse Rahvuste Karika etapp, mille võitnud Saksamaa kindlustas oma liidripositsiooni enne finaali.

Saksamaa kolmevõistluskoondist on tänavuses Rahvuste Karika sarjas arvestatav edu, kui seekord võideti juba viies etapp. Belgia võistlusel osalesid viie riigi koondised, lisaks Saksamaale Belgia, Suurbritannia, Prantsusmaa ja Iirimaa, Võidukad sakslased lõpetasid 163.2 miinusega ning neid esindasid Andreas Ostholt ja Pennsylvania, Anna-Maria Rieke ja Petite Dame, Andreas Dibowski ja FRH Butts Avedon ning Josefa Sommer ja Hamilton. Teise tulemusega lõpetas Suurbritannia, kellel miinuseid juba 180.5. Kolmanda tulemuse tegid Belgias iirlased, kes lõpetasid summaga 214.8.

Finaaletapp leiab aset 9.-12. septembrini Madalmaades Boekelos. Täna juhib Saksamaa koondis 64 punktiga, pärast esimesi etappi liidrikohta hoidnud Suurbritannia on 54 punktiga teine ning Prantsusmaa 50 punktiga kolmas.

Belgia võistluse koduleekülje ja kõik tulemused leiate aadressilt http://www.eventingwaregem.be/_html/index.php?taal=nl&page=home