Kolmevõistluse rajameistrite ja tehniliste delegaatide praktiline seminar Kurtnas

10.-11.juuli 2010 toimub Kurtna Ratsaklubi eestvõttel kolmevõistluse rajameistrite ja tehniliste delegaatide praktiline seminar (võimalus osaleda ka ainult ühel päeval või eraldi kokkuleppel muudel päevadel kuni 16. juulini 2010). Seminar toimub Kurtnas.

Seminari juhendab Suurbritannia rahvusliku kategooria kolmevõistluse rajameister Peter Wilson. Seminar toimub inglise keeles, vajadusel tagatakse tõlge. Seminar on osalejatele tasuta. Korraldajad tagavad toitlustamise ja vajadusel majutuse. Registreerimine Rita Kauna, tel: 5060522 või Raul Kauna, tel: 56560522.

Seminaril toimub kolmevõistluse krossiraja ja takistuste ehitamine. Juhendaja jagab selgitusi järgmistes küsimustes: krossiraja planeerimise ja sobitamine maastikule, takistuse tüübid ja raskusastmed, kasutatavad materjalid, takistuste turvalisus.

Seminarist on oodatud osa võtma nii tegutsevad rajameistrid/TD-d kui ka need, kes soovivad kvalifikatsiooni taotleda. Seminaril oselemist arvestatakse kvalifikatsiooninõuete täiendkoolitusena ning koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus.

ERL