Koolisõidu individiuaalse tiitli viib Helsingist Taani Lena Leschly Amand

Eile keskpäeval selgitasid koolisõitjad Helsingis tänavuse Põhja- ning Baltimaade meistri ja medalistid individiuaalarvestuses programmis Kür Grand Prix 2009. Kuldmedali viib Taani Lena Leschly Amand, kes saavutas tiitli hobusel Gorklintgards Fenero.

Taanlanna Amand oli häid tulemusi näidanud ka eelnevaltel võistluspäevadel ja oli kindlasti üks peafavaoiite tiitlile. Eilne tulemus, 72.300%, hobusega Gorklintgards Fenero jäigi teistele ületamatuks. Tulemusega 70.275% võitis Rootsile hõbemedali Caroline Bonde hobusel Deela Mae. Pronkski läks Rootsi ningselle sõitsid tulemusega 68.675% välja Caroline Darcourt ja Paridon Magi.

Eestit esindas Põhja- ning Baltimaade koolisõidu meistrivõistlustel Dina Ellernann hobusel Landy`s Akvarel, kes sõitsid Helsingis välja tubli tulemuse 66.175%, mis andis neljateistkümne paari hulgas kaheksanda koha.