Koolisõidu Karikasarja kolm etappi on peetud

Läinud laupäeval peeti Niitväljal ERL Suvise Koolisõidu Karikasarja kolmas etapp. Jäänud on veel viimane osavõistlus, mis peetakse 11. augustil Ruilas.

Päeva raskeima sõidu ehk Helketmari auhindadele toimunud PSG programmi võitsid 9 paari seas taas Dina Ellermann (Tondi) ja Landy’s Akvarel tulemusega 66,754%. Teise koha saavutasid seekord Maria Chulets (KRT) ja Reljefs, kolmanda Age Luha (KRT) ja Diamond in Black.

M tasemel oli noorte klassis seekord ainult 2 osalejat, mistõttu võisteldi avatud klassi paaridega ühes arvestuses. Siingi korjas parimad punktid Dina Ellermann, sedapuhku hobusel Royal Pokemon.

L klassi ponide arvestuses näitas taaskord kõrgeimat taset Kaisa Falkenberg (Tallinn) eesti hobusel Räpsi, juunioride klassi aga võitis seekord Nele Dvorjaninov (Black Stallion) hobusel Rufio. Händikäpiga peetud avatud klassi 2 erinevat skeemi lõppesid Külli Arumäe ja Crestoni võiduga.

A tasemel peeti neli erinevat arvestust. Laste klassi võitsid Meril Sinisalu (KRT) ja Zasmin, ponide arvestuse Hanna-Ly Aavik (KRT) ja Tarson, avatud klassi Riina Seder (Tondi) ja Sir Forsythe CL. Harrastajate klassis sõideti välja päeva kõrgeim protsent 70,517%, mille omanikuks ja ühtlasi ka loomulikult selle klassi võitjaks Madeleine Tults (Tondi) hobusel Wassenaar HB.

4-5a hobuste konkurentsis näitasid kõrgeimat tulemust Dina Ellermann ja Donna Anna (8,7), 5-6a hobuste arvestuses osutusid seekord võitjateks Maiken Lepiste ja Scott (7,52).

Niitvälja tulemused leiate meie kalendrist: http://hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=6&y=2012&id=873

Rohkem pilte (autor Isabel Kärtner): http://public.fotki.com/IsabelKartner/erl-suvine-koolisid/