Koolisõidu karikasarja kolmanda etapi võitis Anna-Liisa Rink

Möödunud nädalavahetusel Niitväljal peetud ERL koolisõidu karikasarja kolmanda etapi R-klassi sõidus olid parimad Anna-Liisa Rink ja Zäz tulemusega 62,647 protsenti. Võistluspaar tuli esimeseks ka M-klassi noorte arvestuses ning L-klassi avatud arvestuse saavutas Rink parima tulemuse hobusel Daniel Star.

Teiseks tulid R-klassis Dina Ellermann ja Valentino VH Hof Ter Wilde tulemusega 61,578 ning kolmandaks sõitsid end Getter Kangur ja Freestyle 57,894 protsendiga.

M-klassi sõidu noorte ratsanike arvestuses saavutasid Anna-Liisa Rinki ja Zäzi järel teise koha Getter Kangur ja Palladion ning avatud arvestuses tulid parimateks Age Luha ja Diamond in Black. Teise koha saavutasid Marit Vaiksaar ja Ramses XII.

L-klassi noorte hobuste sõidus tegid 67,692 protsendiga parima tulemuse Dina Ellermann ja Royal Pokemon. Ellermann juhtis samas sõidus kolmandale kohale ka 5-aastase Andreo. Teiseks sõitsid end Marit Vaiksaar ja Ramses XII.

Sama klassi juunioride parimaks kuulutati 65,714 protsendiga Getter Kangur hobusel Palladion ning teiseks tulid Kristiina Aun ja Kvatro. Kolmas koht läks Saaremaa RSK esindajale Ruudu Soole ratsul Eposs. Avatud arvestuses tulid Ringi ja Daniel Stari järel teiseks Sigrid Jalasto ja Chalkos ning kolmandaks Kersti Tael ja Favoriit.

Eesti Ratsaspordi Liit