Koolisõidu poniklassi meistritiitli võitsid Marii-Heleen Raidmets ja Rokit

Täna selgitati Perilas välja Eesti meister ponide koolisõidus. Kolmikvõidu võtsid Märjamaa klubi sportlased.

Tublid Märjamaa klubi ponisportlaseds võtsid kolm kõrgeimat kohta juba pärast esimest skeemi ning suutsid seda edu säilitada ka teises sõidus. Meistritiitli sai väga korrektsete sõitudega Marii-Heleen Raidmets Rokitil. Hõbeda noppis Pille-Riin Reinaus poniga Onslow ning pronksmedali sai kaela Priit Reinaus Rummu Jüril. Kõik kolm Märjamaa Spordiklubi liikmed ning treenivad Juurimaa tallis Krista Raidmetsa juhendamisel.

Perila võistluse avapäeva teise sõiduna oli kavas juunioride meistrivõistluste esimene osavõistlus, mille võitis vaatamata murtud sõrmeluule kindla sõiduga Getter Kangur (Tondi RSK) Palladionil. Talle järgnes mõnevõrra üllatuslikult Kati Moses (RSK KRT). Kolmada koha väärilise sõidu tegi Kristiina Aun (RSK KRT) hobusel Hannah. Huunioride meister selgub pühapäevaste sõitude järgselt.

Võistluspäeva viimase sõiduna peeti 4-5 aastasele ja esimest aastast võistlevatele hobustele A-klassi skeemi, kus võis näha parimaid platsile sisenemis-ja ja väljumisviise. Sõidu võitis Dina Ellermann hobusel Royal Pokemon auväärse 74,444% .