Koolisõidu Rahvuste Karika kolmandal etapil võidutses Hollandi supervõistkond, Parzival näitas head vormi

19. juunil peetud Koolisõidu Rahvuste Karika Rotterdami etapil võttis võimsa võidu ei keegi muu kui kodupinnal võistlev Holland, kes oli välja pannud võistkonna, mis suure tõenäosusega esindab riiki ka MM-il. Parima individuaalse tulemuse sõitsid seejuures välja Adelinde Cornelissen ja võistlustest pikema pausi teinud Parzival.

Etapp meelitas kohale seitsme riigi võistkonnad, mis koosnesid pigem nö teise ja kolmanda liiga sõitjatest kui absoluutsetest tippudest, ent Hollandil oli väljas tõeline raskekahurvägi koosseisus Adelinde Cornelissen – Jerich Parzival, Edward Gal – Glock’s Undercover, Danielle Heijkoop – Kingsley Siro ja Hans Peter Minderhoud – Glock’s Johnson. Koondtulemusega 79.740 % võideti teiseks tulnud Taanit pea kümne protsendipunktiga. Võrdlemisi napilt jäid kolmandaks rootslased, kelle esindajate hulgas vast kuulsaimad Minna Telde ja Santana.

Suurepärast vormi näidanud Cornelissen ja 17aastane Parzival sõitsid välja päeva kõrgeima skoori 81.480 %, mille üle sõitjal oli äärmiselt hea meel: „Viimasel ajal oleme Parzivaliga harjutanud uusi tehnikaid ning see kõik võtab aega, kuid viimaks ma tunnen, et see töö hakkab vilja kandma ning me oleme tagasi tulemas!“ Paar oli võistlustest eemal pea 9 kuud, kuna Cornelisseni sõnul ei ole võimalik teha kahte asja korraga – võistelda ja väga sisuliselt ja intensiivselt treenida. Nad on väidetavalt palju muudatusi teinud ning saab olema põnev näha, kuidas esinetakse MM-il, kuhu nad ka kahtlusteta riiki esindama valitakse. Meeskonna esindaja Wim Ernes ei teinud saladust sellest, et jälgis sõitjad Rotterdamis väga suure hoolega, et panna Maailmameistrivõistlusteks kokku parim esindus.

Kuuest etapist koosnev Rahvuste Karikas jätkub 26ndal juunil Norras Kristiansandis. Edetabelit juhib pärast kolme etappi võimsalt Holland (30), järgnevad 18 punktiga Rootsi ja 15 punktiga USA. Holland võitis ka mullu peetud test-sarja, mille raames toimus 4 etappi.

Rotterdami tulemused siin:

http://www.longinestiming.com/File/Download?id=0002090101000301FFFFFFFFFFFFFF16