Koolisõidu sisemeistrivõistlusi saab jälgida Postimehe vahendusel

Seeniorides astuvad ainsa ponipaarina üles Marii-Heleen Raidmets ja Rokit. Foto: Kylli Tedre-Gavrilov / www.kyllitedre.com

Eeloleval nädalavahetusel peetakse Rahulas kõikide vanuseklasside ja harrastajate sisemeistrivõistlused koolisõidus. Pühapäeval toimuvat lõppvõistlust saab jälgida Postimehe vahendusel otseülekandes.

Seenioride võistlusklassis on end üles andnud 6 võistluspaari. Peamine favoriit, Dina Ellermann osaleb lisaks oma põhihobusele Landy’s Akvarelile ka noore lootuse Donna Annaga. Dinale pakuvad konkurentsi Getter Kangur ja Ashwan, Heli Hussar ja Richard Lionheart, Marii-Heleen Raidmets ja Rokit ning Tiina Kuusmann ja Romantika.

Noorte klassis on stardis üks paar Evelin Rattus ja Helanas. Seevastu juuniorides on võistluspaare 12, mis tõotab eriti põnevat lahingut kuldmedali pärast. Poniratsanikke on stardis 5 ja lapsi 12 paari. Traditsiooniliselt on kõige rohkem osalejaid harrastajate võistlusklassis, kus saab näha 22 paari sooritusi.

Sisemeistrivõistlused koosnevad kahest osavõistlusest, milles esimene peetakse laupäeval ja teine pühapäeval. Pühapäevaste etteastete järel selguvad ka medalivõitjad.

Pühapäevastest ametlikest võistlusklasside sõitudest teeb otseülekande ka Postimees. Ülekanne algab kell 10.00.

Link ülekande juurde