Koolisõidu Suur Karikasari on etappidega ühelpool, jäänud vaid finaal

Läinud laupäeval peeti Lagedil ERL Koolisõidu Suur Karika ja Noorhobuste Võistlussarja kolmas etapp. Võite ja auhinnalisi kohti jagus enim Getter Kangurile.

Päeva kõrgeima taseme ehk R skeemi võitis soomlanna Heidi Svanborg-Lodman (KRT) hobusel Lance Armstrong tulemusega 61,316%, teiseks jäid Age Luha (KRT) ja Diamond in Black, kolmandaks Getter Kangur (Tondi) ja Palladion.

M klassis näitas aga Getter Palladionil parimat tulemust, mida hinnati 66,228% vääriliseks. Teise koha võtsid Maiken Lepiste (Toominga) ja Skywalker, kolmanda Age Luha ja Diamond in Black. M tasemel võtsid mõõtu 7 võistluspaari.

6a. ja esimest hooaega võistlevatele hobustele mõeldud L7 skeemis võttis kaksikvõidu Getter Kangur hobustel Forteesia ja Ashwan, kolmas oli Reet Kerro Ludwig S-l.

Sama skeemi avatud klassi võitsid Madli Murel (Mondes) ja Caprice (65,128%), kellele järgnesid Maiken Lepiste ja Goldfee ning Liis Liblikmaa (Tallinn) ja Rodeo.

L24 programmi neljast osalejast tegid parima soorituse Aili Ige (Parkuur) ja Fiona (65,180%), teist kohta väärisid Liisbet Kakko (Parkuur) ja Dr. Motte, kolmandat Madli Murel ja Caprice.

4-5a. ja esimest hooaega võistlevatele hobustele määratud A skeemis võttis kaksikvõidu taas Getter Kangur Forteesial ja Ashwanil, kolmas koht kuulus siin Maiken Lepistele hobusel Saladin. Selles skeemis sõideti välja ka päeva parimad protsendid, esikoha tulemuseks oli 71,778%.

Sari on sedapuhku kõik oma etapid pidanud ning ees ootab finaal, mis toimub koos Koolisõidu Väikse Karikasarja finaaliga 20. augustil Vääna Ratsakeskuses.

3. etapi täpsem info ja tulemused meie kalendris: http://www.hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=7&y=2011&id=636