Koolisõidukohtunike koolitus Soome FEI kohtuniku Maria Collianderiga

ERL kutsub koolisõidukohtunikke, treenereid ning kõiki huvilisi 9.-10. aprillil Rahula Talli koolisõidukohtunike koolitusele Maria Collianderiga. Koolitus on mõeldud eelkõige koolisõidukohtunike taas-atesteerimiseks, kõrgema kohtunikukategooria taotlemiseks ning ka uute kohtunike esmakordseks atesteerimiseks. Samuti on see ametlikuks täiendkoolituseks meie treeneritele.

Koolituse juhend ratsaliidu lehel.

Info ja registreerimine:Hiljemalt 06.04. Annike Laving Tel. 56661122 alaving [at] hot.ee

HIND:

09.04. Proovihindamine: Tasuta

10.04. Koolitus (teoreetiline + praktiline osa): 20 EUR.

AJAKAVA:

Laupäev, 09. 04.

Proovihindamine võistluse ajal on mõeldud uutele KK taotlejatele – aga ka osadele kategooria tõstjatele, kui selleks vajadus tekib. Proovihindamise vajaduse ja üksikasjade suhtes anname teada kõigile oma CV ära saatnud uutele kohtuniku kandidaatidele ja kategooriat tõsta soovijatele 4. aprilliks.

Pühapäev, 10. 04.

10.00 Proovihindajate hinnete läbivaatus ja arutelu.

11.00 Teooria loeng A ja L taseme harjutuste ja hinnete teemal.

13.00 Praktiline osa maneezhis 6-e erineva A ja L taseme hobuse ning ratsanikuga.

Koolitusel osalejad saavad paberkandjal hinded 0-st 10-ni ja hindavad koos Maria Collianderiga erinevaid liikumisi ja harjutusi. Arutame reaalsete näidete abil läbi erinevad situatsioonid, mis tulevad ette meie võistlustel.

TÄHELEPANUKS KOHTUNIKELE, KES OMA CV-D POLE VEEL ÄRA SAATNUD: Palume seda kindlasti teha 31. märtsiks. Need, kes ei soovi kohtunikuna jätkata – palun andke sellest samuti teada. CV-d ja kohtunike atesteerimist puudutavad küsimused palun saata eva-maria.vw [at] sympatico.ca

Eesti Ratsaspordi Liit