Koolisõidukohtunike koolitus Tartumaal

11. märtsil 2011 toimub Tartumaal vastavatud uues ECU tallide seminariruumis ERL koolisõidukohtunike koolitus. See koolitus on esimene osa tänavukevadisest ERL koolisõidukohtunike atesteerimisest.

Osa võtma oodatakse KK-II astme kohtunikke, kes soovivad oma kohtunikustaatust säilitada või uut staatust taotleda. Eriti on oodatud uued inimesed, kes oleksid huvitatud oma kohtunikutee alustamisest. Koolitust viib läbi Eva-Maria Vint-Warmington, kes on ERL koolisõidu I kategooria kohtunik ja ERL koolisõidumanager.

Aprillis toimuva kohtunike atesteerimise teise osa viib läbi Soome FEI kohtunik Maria Colliander. See on suunatud täiendkoolitusena eelkõige meie IK – I astme kohtunikele. Koolituse ja võistluse raames pakutakse võimalust ka proovihindamiseks. Info kohtunike atesteerimise ja aprillikuise koolituse kohta edastatakse eraldi.

Tegemist on päris esimese koolitusega, mida ECU tallid ja Nõo Ratsaklubi korraldavad, ja loodame, et vanarahva ütlus „esimene vasikas läheb alati aia taha“ – siin ei kehti, ning sellelaadseid koolitusi Tartumaal ka tulevikus peetakse. On ju see ideaalne võimalus selle kandi ratsaspordihuvilistele koolitusel osalemiseks, kui see sulle koju kätte tuleb. Lisaks on kaugemalt tulijatel alati võimalik ECU tallide majutustubades öömajale jääda.

Põhjalik info koolitusest asub siin: http://www.hobumaailm.ee/files/event/gvwqt4d64b28fec32cks_kooiltus_11_03_11.doc

Koolituse maksumus on 20 EUR

Osalemistasu maksmine toimub Nõo Ratsaklubi a/a 1022192228227 pangaarvele

Info ja registreerimine: Hiljemalt 04. märtsiks

Jaana Luha

jaana@ratsaklubi.ee

Tel. 520 7733

NB! Koolitus toimub, kui tähtajaks (04.03) on registreerunud on vähemalt 6 osalejat.

Eva-Maria Vint-Warmington