Koolisõitjad alustasid eile auhinnaliste kohtadega

Eilne päev oli meie tüdrukutele Poolas CDI3* võistlusel edukas, erinevates programmides osalenud Dina, Geter ja Tiina jõudsid kõik auhinnalistele kohtadele.

Kõige raskemas klassis ehk GP-s osalenud Dina Ellermann saavutas Landy’s Akvarelil eile 8 osaleja konkurentsis 3. koha tulemusega 64,596 %, millega ühtlasi täideti teistkordselt MM normatiiv. Dina on lubanud kindlasti järgmisel aastal ka MM-ile sõita, teatavasti toimub see 23. augustist 7. septembrini Prantsusmaal Normandias Maailma Ratsaspordi Mängude raames.

MM-ile kvalifitseerumiseks tuleb paaril vähemalt kahel erineval CDI3*/4*/5*/CDI-W või CDIO võistlusel saavutada GP testi tulemuseks vähemalt 64% ning lisaks peavad sama tulemuse andma paarile ka vähemalt kaks erinevat 5* kohtunikku, kes ei ole sportlasega samast rahvusest.

Eile aga tegi väga tubli tulemuse ka Tiina Kuusmann, kes Stallonel osales kõige osavõturohkemas skeemis tasemel Prix St. George, kus jäi tulemusega 65,763 % jagama 4.-5. auhinnalist kohta. Programmis osales 14 paari.

Getter Kangur ja Palladion võistlesid noorte ratsanike skeemis, kus kahjuks oli vaid kaks osalejat. Tulemusega 65,746 % tuli meie paar kindlalt võitjaks.

Võistlusel viibib muide kohtunikuna ka Eva-Maria Vint-Warmington.

Tulemusi kajastab http://swiatkoni.pl/news/7646,cdi-zakrzow-listy-startowe.html