Koolisõitjad võistlevad Poolas

Kui koolisõidu MK Lääne-Euroopa liigas sai eelmisel nädalalõpul Taanis alles alguse uus, 2017-2018. hooaeg, siis Kesk-Euroopa liigas hakkab see juba vaikselt lõppema. Meie koolisõitjad on sel nädalal Poolas Zakrzowis, kus peetakse muuhulgas ka meie liiga eelviimane MK etapp.

 

Kui lääne liigas sai uus hooaeg tõepoolest alles alguse, siis seda põhjusel, et nende võistlused toimuvad kõik eranditult sisetingimustes nagu ka suur finaal, mis tänavu peetakse aprillikuus Pariisis. Kesk-Euroopa liigas aga ilmselt puudub piisav võimekus korraldada sedavõrd palju heal tasemel sisevõistlusi, et hooaeg hakkab meil pool aastat varem ja toimub suuresti välisareenidel, välja arvatud mõned sügisesed sise-etapid nagu käesolev Poola oma.

Zakrzowi MK etapil osaleb tugevas konkurentsis Dina Ellermann Landy’s Akvarelil, tehes avastardi GP programmis täna õhtul  poole seitsme ajal. Üles on antud 12 võistlejat 9st riigist.

 

Poolas võistlevad muudes rahvusvahelistes klassides veel Grete Hussar ja Rohan Warrior, Tiina Kuusmann ja Rmbaud, Helena Kaal Cassanderil ja Coad Hill Happyl ning Ellermann oma teisel hobusel Donna Anna.

 

Dina ja Donna Anna on seni lõpetanud parimal kohal, seda eilses PSG programmis, kus tuldi 15 paari seas neljandaks tulemusega 67,447 %.

 

Zakrzowi võistluse tulemused: https://zawodykonne.com/zawody/50/24


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23