Koolisõitjate Grand Prix parim tulemus Inessa Merkulova ja Mister X Venemaalt

Koolisõidu maailmakarika etapi avapäeval võttsid üheksa paari mõõtu Grand Prix programmis, mille lõpetasid parima tulemusega Tallinna võistluse kõrgeima reitinguga venelanna Inessa Merkulova ja Mister X.

Merkulova ja Mister X tulemuse hindasid kohtunikud 73.020% vääriliseks. Võitjapaar on maailma reitingus 43. positsioonil, nende tänavuaastaste olulisimate tulemustena saame välja tuua kümnenda koha MK finaalis Lyonis ning 26. koha Maailma Ratsaspordi Mängude (WEG) Grand Prix Special`s.

Avapäeva teise tulemuse sõitis välja Belgias treeniv ukrainlanna Inna Logutenkova hobusega Don Gregorius, seda tulemusega 70.040%. Kolmandal kohal lõpetasid rootslanna Malin Hamilton ja Fleetwood, kelle sooritus hinnati 68.640% vääriliseks.

Ainsa Eesti võistluspaarina osalesid Dina Ellermann ja Landy`s Akvarel, kes tulemusega 66.480% lõpetasid kuuendal kohal. Homme on kavas Grand Prix Freestyle, kus jagatakse Kesk-Euroopa MK-liiga punkte.