Koolisõitjatel oli Poolas edukas nädalavahetus

Poolas Zakrzowis võistelnud koolisõitjad Dina Ellermann, Tiina Kuusmann ja Getter Kangur kogusid lisaks reedele ka nädalavahetusel auhinnalisi kohti.

Getter Kanguril ja Palladionil õnnestus sarnaselt reedele ka laupäeval ja pühapäeval oma tšehhi konkurent alistada ning võtta veel kaks võitu. Laupäeval noorte ratsanike individuaaltestis koguti tulemuseks 64,737 %, mis asetas nad kindlalt esikohale, pühapäeval toimunud vabakavas saadi skooriks 65,875 %, mis samuti garanteeris kahtlusteta võidu.

Dina Ellermann, kes laupäeval ei võistelnud, valis pühapäeval sõitmiseks GP Speciali, kus saavutas 8 osaleja seas tubli 2. koha tulemusega 65,208 %. Sealjuures tuleb märkida, et kõrgeima hinde (67,708 %) said Dina ja Akvarel ainsalt 5* kohtunikult, hiljuti ka Tallinn International horse Show’l hindamas käinud Wojciech Markowskilt (POL).

Eriliselt soovib Hobumaailm seekord esile tõsta Tiina Kuusmanni ja Stallone häid sooritusi. Laupäeval jõudis paar Inter I skeemis tulemusega 66,605 % kolmandale kohale 14 paari seas, sealjuures kahe kohtuniku arvates viiest väärisid nad koguni teist kohta. Pühapäeval peetud Inter I vabakavas pälviti 11 paari konkurentsis neljas auhinnaline koht ilusa tulemusega 67,975 %.

Tulemused on leitavad: http://swiatkoni.pl/news/7646,cdi-zakrzow-listy-startowe.html