Koolisõitjatele olid Ratomkas edukad ka laupäev ja pühapäev

Eestlaste parimaks tulemuseks võib lugeda Dina Ellermanni ja Landy’s Akvareli laupäevast sooritust Intermediate 1 skeemis, kus võideti võimsa tulemusega esikoht. Vabakavas tõid mõningad eksimused neile järgmisel päeval teise koha. Sirly Tillmann ja Butopiar olid aga laupäevases noorhobuste sõidus viiendad.

Dina ja Akvareli skooriks kujunes 69,123%, kusjuures Saksa kohtunik Peter Engel hindas nende sõitu koguni 71,579% vääriliseks. Engel

hindas muide 2009. aastal Eesti Meistrivõistlusi Toominga Tallis. Teine koht läks Svetlana Loikale (BLR) hobusel Anilin tulemusega 66,798%, kolmandaks tuli Tatsiana Plonis (BLR) hobusel Barvinok tulemusega 66,140%. Tiina Kuusmannil ja Stallonel tuli testis sisse vigu ning tulemuseks 61,535% ja 18. koht. Pühapäevasesse vabakavasse pääses 15 paremat.

Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel. Foto: Aldi Alev

Küris jäi Dina ja Landy’s Akvareli tulemuseks teine koht tulemusega 68,225%. "Esines mõningaid eksimusi, näiteks 3 ja 2 tagant jalavahetustes," kommenteeris Dina oma etteastet. Võitjaks osutusid Tatsiana Plonis ja Barvinok tulemusega 68,775%. Kolmanda koha pälvisid Tatjana Dulyndina (RUS) ja Play Pirs tulemusega 65,800%.

Laupäeval olid Sirly Tillmann ja Butopiar noorhobuste sõidus 5. kohal tulemusega 6,8.

Sirly ja Butopiar. Foto: Aldi Alev