Koordi tallides alustati ERL-i kolmevõistluse karikasarjaga

Möödunud nädalavahetusel olid Eestimaal lisaks takistussõitjatele võistlustules ka kolmevõistlejad, kes alustasid Koordi tallides tänavust ERL-i kolmevõistluse karikasarja. Võitjatena lõpetasid Getlin Laaniste kõrgemas, Kirkke Eliise Põldsalu madalamas võistlusklassis.

Tänavu on ERL-i kolmevõistluse karikasarjas etappide arv mullusega võrreldes oluliselt kasvanud, neid on kavas seitse, millest arvesse läheb viis paremat. Punktiarvestus on küllalt keeruline ja sellega saate lähemalt tutvuda uurides ERL-i koduleheküljel paiknevat üldjuhendit. Võitjad selgitatakse eraldi poniratsanike, harrastajate ja avatud klassis, lisaks juuniorite ning noorte ühises klassis ja noorhobuste arvestuses.

Koordi tallides toimunud avaetapil võisteldi tasemetel Keskmine 105 ja Kerge 90. Keskmisel tasemel lõpetasid väikseima miinuspunktide summaga Getlin Laaniste (Kurtna) ja Siofor, kelle tulemuseks kogunes 54.06. Teisele kohale jõudsid 55.31 punkti kogunud Vilvi Laanet (Järvamaa) ja Well Timed, kolmandale 57.19 punkti kogunud Ervi Kaasiku (Kurtna) ja Cendoria S.

Tasemel Kerge 90 saavutasid seevastu võidu Kirkke Eliise Põldsalu (Tondi) ja poni Hetty, kelle lõppskooriks protokolliti 57.50. Neile järgnesid vaid 0.31 punktise kaotusega Anna-Liisa Raudsepp (Järvamaa) ja Bignam ning 59.00 punkti kokku saanud Dagmar Ainsoo (Liivimaa) ja seni põhiliselt takistussõidus osalenud Thobias Lauwes Forever.

Kõik Koordi tallide võistluse tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/56?locale=et