Kristiina Raudnagel ja Uzzi võitsid Leedus kolmevõistluse

Möödunud nädalavahetusel, samal ajal kui takistus- ja koolisõitjad võistlesid Saku Suurhallis, osalesid mitmed Eesti kolmevõistlejad Leedus Vilniuses rahvuslikul kolmevõistlusel, mis kandis Hobby Horse Eventing Cup nimetust. Kristiina Raudnagel ja Uzzi naasesid oma klassi võiduga.

Raudnagel (Märjamaa) ja Uzzi osutusid edukaimaks tasemel, mida Leedus nimetatakse Kergeks (Lengvas lygis). Sellel tasemel sõidetakse kross kõrgusel 90 cm, parkuur 95 cm. Tulemuseks oli 63 miinuspunkti. Pärast koolisõitu hoidis võitjapaar neljandat kohta, krossiga, kus koguti 6.4 miinuspunkti ületatud normiaja eest, tõusti teiseks ning puhta takistussõiduga võideti ala. Auväärt kolmandal kohal lõpetasid samas klassis Maria Vanatoa (Märjamaa) ja Rare Hero, kes muide pärast krossi olid liidrid.

Vilniuses võistlesid ka Joosep Tikk (Kassari) hobusel Kenedis ja Kätlin Hundimägi (Tondi) hobusel Zhutacor. Nende klassi tasemeks oli Keskmine (Vidutinis lygis), kus kross kõrgusel 100 cm, parkuur 105 cm ning skeemiks FEI 2005 CCI/CIC1* A. Hundimägi kahjuks tulemust kirja ei saanud, Tikk lõpetas teisena kolme võistluspaari hulgas.

Huvilised leiavad Vilniuse võistluse tulemused Leedu Kolmevõistluse Liidu koduleheküljelt aadressil http://www.njtf.lt/ .