Kristupas Petraitis ja Lordano noorte sõidu võitjad, Luha ja Vacantos kolmandad

Tallinn International Horse Show teine võistluspäev algas noorte ratsanike sõiduga, mille pilt erines eilsest tublisti. Täna pääses ümberhüpetele kaheksa võistluspaari, kelle hulgas kuus eestlast.

125 cm kõrguse parkuuri ümberhüpetel startis esimesena eilne võitja soomlanna Emma Tallberg hobusel Monday ja tegi kohe tempoka ning puhta sõidu. Järgnenud Eesti võistluspaarid ei suutnud paraku vigu vältida ning ka ajalised tulemused jäid Tallbergile alla. Startida jäi veel kolmel paaril, kui tänavu juuniorite EM-il osalenud leedukas Kristupas Petraitis ja Lordano suutsid Tallbergi tulemuse ligi kahe sekundiga üle sõita. Järgnevana startinud Kristi Luha ja Vacantos tegid puhta, kuid mitte just kiireima sõidu, asudes kolmandale positsioonile. Startida jäi veel meie juuniorite edetabeli liidril Susan Kaletal hobusega Aga Flamenco von Feicht. Susan läks kindlasti püüdma head tulemust, tehes minimaalse pöörde ümberhüpete esimeselt takistuselt teisele, kuid nagu sellistel puhkudel kipub juhtuma, "lõikas näppu". Lõpptulemuseks kiire "neli" ja neljas koht.

Positiivsena saame välja tuua, et 12 auhinnasaaja hulgas oli tervelt üheksa Eesti noorsportlast. Tulemused on tänagi leitavad aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/5372 .