Kullo Kender alustas Ypäjäl võitudega, auhindu teistelegi eestlastele

Soomes Ypäjäl toimuval rahvuslikul takistussõiduvõistlusel osalevad mitmed Eesti nimekad sportlased. Kõige paremini alustas võistlust Kullo Kender, kes esimesel päeval saavutas mitmeid esikohti.

Parkuuris, kus takistuste kõrguseks 130 cm, saavutasid Eesti sportlased kolmikvõidu. Esimesele kohale platseerus Kullo Kender kiire sõiduga hobusel LRK Astrid L. Teine ja kolmas koht kuulusid Tiit Kivisild’ile hobustega Sullivan ja Corsica. Kender hõivas samas sõidus ka kümnenda auhinnalise koha hobusel LRK Axel V ja kaheksateistkümnenda koha hobusel San Antonio. Rein Pill ja Sinequamon olid seekord viieteistkümnendad, A Brokiga jäi tulemuseks üheksa karistuspuntki.

Kender võitis samal päeval ka kahefaasilise parkuuri kõrgusel 110 cm hobusega LRK Striga ja kahefaasilise 120 cm kõrguse sõidu hobusel Nelsa. Samal kõrgusel saavutas ta hobusega Contigran ka kuuenda auhinnalise koha.

120 cm kõrgusel sõitsid ka 5-7 a hobused, kus puhtad sooritused tegid Pill ja Cinte Z ning Kivisild ja Vulcano. Võistlus jätkub täna ja homme. Tulemused: http://online.equipe.com/en/competitions/12816

Eesti Ratsaspordi Liit