Kullo Kender ja Artas võitsid Draguziai MK-etapi avapäeva põhisõidu

Kullo Kender ja Artas Draguziais / foto HorsesMedia

Leedus Draguziais toimuval MK-etapil osaleb arvukalt Eesti takistussõitjaid, kellele avapäev tõi arvukalt auhinnalisi kohti. Parima tulemuse saavutasid Kullo Kender ja Artas, kes võitsid päeva kõrgeima sõidu.

Draguziai avapäeva põhisõit peeti puhtusele ja kiirusele kõrgusel 140cm ning kiireimat puhast tulemust näitas Eesti paar Kullo Kender – Artas. Ligi kaks sekundit olidi kiiremad teisena lõpetanud venelanna Natalia Simoniast, kes võistles hobusega Klen ja Poola staarist Jaroslaw Skrzyczynskist hobusega Casquell. Lisaks olid Rein Pill ja Alfons Ra viiendal ning Gunnar Klettenberg ja Traffic seitsmendal auhinnalisel kohal.

Noorte ratsanike 120cm kõrguses parkuuris võtsid Eesti neiud kohad teisest kuuendani. Kui võitis leedulanna Justina Reciunaite hobusega Life is Life, siis teine oli Berit Lehtsaar hobusega Solei Solei, edasistel kohtadel vastavalt Anette Leppik hobusega Samurai`s Miracle, Teele Kaal hobusega Rokoko, Marlene Makarov hobusega Emora ning Stelle-Ingrid Liinamäe hobusega alimero von Cimely.

Auhinnalisi kohti tuli Eestile veel, kõik tulemused leiate https://online.equipe.com/en/competitions/22881