Kullo Kender ja Madis Morna võitsid Korpiyläs kahe peale neli sõitu

Möödunud nädalavahetusel osalesid Soomes töötavad ja treenivad Kullo Kender ning Madis Morna Korpikyläs peetud takistussõiduvõistlusel, kus muudele auhinnalistele kohtadele lisaks võideti kahe peale neli parkuuri.

Reedesel võistluspäeval võitis Morna hobusega D-Beach kõrgusel 110cm, Kender pani hobusega LRK Axel V "kotti" 120cm sõidu, kus Morna saavutas teise koha hobusega Cognac. Kender oli kõrgusel 120cm parim ka laupäeval, mil võidu võttis hobusega LRK Astrid L ning oli kolmas hobusega LRK Striga ning viies hobusega Abgrann. Samal päeval peetud 130cm parkuuris võttis Kender kohad kaks kuni neli, seda vastavalt hobustega San Antonio, Astrid ja Acer.

Pühapäeval oli Kender jällegi võidukas hobusega Axel, kellega jäeti konkurendid selja taha kõrgusel 130cm. Samas sõidust tuli eestlasele veel neljas koht Astridiga ja kuues koht hobusega LRK Dolanda. Võistluse põhiparkuur peeti kõrgusel 140cm, kus parimaks osutus Petri Korhonen hbusega Ingliston Wicker. Kender ja Acer kogusid põhiparkuuris neli karistuspunkti ning auhinnalistele kohtadele ei pääsenud.

Korpikylä Spring Touri tulemused leiate aadressilt

http://online.equipe.com/sv/competitions/16396