Kullo Kender ja San Antonio osalesid Lummeni Kevadtuuri teisel nädalavahetusel

Belgias Lummenis toimub traditsiooniline kevadtuur, mille eile lõppenud teisel nädalavahetusel osalesid ka sportlaste ülisuure huvi tõttu alles viimasel hetkel starti pääsenud Kullo Kender ja San Antonio.

Lummenis peetakse korraga CSI3*, CSI1* ja CSIYH1* tasemega võistlusi. Eesti paar osales 1* keskmises ringis ehk tasemel 130 cm. Parimaks tulemuseks jäi sel korral kolmapäevane sõit, kus lõpetati põhiparkuur ühe karistuspunktiga, mis andis 18. koha. Reedel paraku langeti välja ning pühapäevaseks tulemuseks jäi 26. koht 60 startinu hulgas.

CSI3* Grand Prix võit jäi Belgiasse, selle saavutasid Jeroen Appelen ja Enjoy. Lummeni võistlustulemustega saate huvi korral tutvuda aadressil http://www.lummen-horses.be/spring_tour_eng/uitslagen2.php .