Kullo Kender ja San Antonio võistlevad jällegi koos

Mõned aastad tagasi saime lugejaid informeerida Kullo Kenderi ja San Antonio edukatest sooritustest, millest tõsisemaiks oli tõenäoliselt Riia MK-etapi Grand Prix kuues koht. Tookord skandaaliga Eestist kadunud San Antonio ratsanikuks on aga sellest sügisest jällegi Kender.

Viimati osales paar Kender – San Antonio möödunud nädalavahetusel Soomes Tamperes toimunud võistlusel. Toimetuse küsimise peale, milliste arengutega San Antonio endise ratsaniku juurde tagasi jõudis, sõnas Kender järgmist: "See vastab tõele, et Antonio on taas minul võistelda. Hobune oli sattunud sõbra Stanislav Tederi talli Hollandis. Sealt tuli ka kõne minule, et hobune on nüüd müügis. Ei kulunud kaua aega, kui tänane sponsor otsusutas hobuse osta. Vähem kui nädal kulus aega esimesest kõnest ja hobune oli juba tagasi Soomes uue omaniku tallis. Olen teinud kaks väikest võistlust ja seal on läinud hästi. Olen väga rahul, et sain enda vana võistlushobuse tagasi. Ta on endiselt hea, kuid olin unustanud, kui väike ta on!"

Tampere võistluse tulemustest saame nimetada järgnevaid: Puhta sõidu tegi Kender noorhobuste 110 cm sõidus hobusega La Cayanne, 4 karistuspunktiga oli Kender hobusega Challenge MB kolmas 145 cm parkuuris. Viimase kohta mainime, et osalejaid oli siiski vaid neli. San Antonioga saavutas Kender 12. koha 125 cm sõidus, kus osales 44 paari. Tulemuseks oli neli karistuspunkti teises osas.

Tampere võistluse tulemused leiate aadressilt https://kipa.ratsastus.fi/modules/system/stdreq.aspx?P=2&VID=default&SID=991093237015283&A=open%3asrlui%3ac2%3a%3a8118%3aESTE&S=2&C=27862 .